Administrativní budova s centrem pro koučing a ubytování vyrostla v Rakousku

Odeslat
e-mailem
photo © philipp kreidl

conference and coaching center stollhof
CP architektur
Lokalita: Stollhof, Rakousko
Rozsah: 10.184 m²
Podlahová plocha: 2527m²
Typ:  Administrativní budovy/Apartmány/Interiéry

Architekti ze studia CP architektur dokončili svůj plán na „konferenční a koučovací centrum Stollhof. Administrativní budova s centrem pro koučing a ubytování  se nachází na svažitém pozemku dolnorakouské horské oblasti Hohe Wand.

Záměr byl vytvořit pouto mezi architekturou a okolní přírodou, stejně tak jako vytvořit samotné spojení mezi krajinou a lidmi. Lichoběžníkový modul byl vyvinut se složitou strukturou budovy vyrobenou z různých jednotek, které se obracejí v odlišných úhlech vůči sobě.

Návštěvníkům objektu se dostává arkád, které lemují exteriér a jsou neustále v kontaktu s přírodou, jenž je obklopuje. Tradiční šikmé střechy jsou uzpůsobeny do moderní podoby s vikýřem otevřeným vůči vnější zeleni.

Světelý monolit doplňuje v budově dřevo z nedaleké přírodní rezervace, jenž je typickým regionálním stavebním materiále, zde ve formě prefabrikovaných dílců.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook