Zábavné WC sedátko s držákem na toaletní papír od Henryho Frankse

Odeslat
e-mailem
© Henry Franks

Toilet Seat With Roll Holder
Henry Franks

Vytvořit zajímavý interiér nespočívá pouze v originálním navržení prostor. Pokud chceme bydlet v příjemném prostředí, je potřeba ho doladit do posledního detailu. Takovým detailem může být i WC sedátko s držákem od designéra Henryho Frankse.

Viděli jsme spoustu podivných věcí, které se ve skutečnosti ukázaly jako velmi užitečné, ale nikdy jsme nespatřili nic podobného jako toto vtipné prkénko! Zábavné, funkční a přiznejme si to, elegantní, dubové WC sedátko s vestavěným držákem na toaletního papíru. Jinými slovy, inteligentní a důmyslné řešení, které dá nádech zábavy do vaší koupelny. Ok, možná „​​elegantní“ není to správné slovo při popisování záchodového prkénka.

Mimochodem, je překvapivé a zajímavé vidět, jak je možné humor použít ke zlepšení předmětu každodenní potřeby. Duchovním otcem projektu je Henry Franks, produktový designér se sídlem v Oxfordu, Velké Británii.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook