Stavební plány s dobrou přípravou

Odeslat
e-mailem
aaastavba

AAAstavba.cz
Specializovaný e-shop se stavebninami

Chystáte se stavět? Čeká Vás rekonstrukce? Nebo si chcete jenom zvelebit zahradu? To vše stojí spoustu práce a času a portál AAASTAVBA.CZ se vám ho bude snažit ušetřit.

ID-100111487Jedná se o sdružený e-shop stavebnin z celé ČR, který nabízí možnost si z pohodlí domova vybrat vše potřebné a pak už jen vyzvednout v nejbližším odběrném místě. V nové stavební sezóně 2015 je tu nejen možnost zboží osobně vyzvednout, ale rovněž si ho nechat pohodlně zavézt až domů.

V současné době mají stavebniny více než 4000 dostupných položek v e-shopu, ze kterých je možné vybírat, a jejich množství se neustále zvětšuje. Roste i počet míst, kde si můžete objednané zboží vyzvednout, nyní jsou jich více než dvě desítky.

Tady je příležitost nejen pro stavebníky, ale i pro firmy, které se mohou po vyplnění registračního formuláře na stránkách „Firmy, přidejte se“ k systému sdružených stavebnin připojit. Získají tak více nových zákazníků s minimálními náklady na propagaci a možnost nabízet online svůj sortiment bez toho, aby musely mít vlastní e-shop.

Jak nakupovat?

Na začátku je potřeba se zaregistrovat a vytvořit účet, pak už je to velmi jednoduché. Lze postupovat dvěma způsoby. Buď je možnost si z mapky vybrat nejbližší stavebniny v okolí, nebo vyhledat požadované zboží v menu a to si následně objednat ze stavebnin, které jej v rámci ČR dodávají.

Pro zájemce o větší množství materiálu je tu možnost vyplnit jednoduchý poptávkový formulář přímo na stránkách „Poptávka materiálu“. Díky kvantitě e-shop může nabídnout individuální cenu. Poptávkového formuláře je možno využít i v případě, že hledané zboží není k dispozici. Pracovníci e-shopu se budou snažit o jeho zajištění a doplnění do sortimentu sdružených stavebnin.

webové stránky AAAstavba.cz

Spektrum nabízeného zboží je opravdu široké, nakoupit lze materiály pro stavbu doslova od základů až po střechu. Pro zahradu i pro kutily. Stačí projít menu a vybrat si zboží dle potřeby, například zdivo, tepelné izolace, sádrokartony, hydroizolace, nejrůznější nátěry, lepidla, systémy odvodnění i výplně otvorů nebo ploty.  Pro kutily je tu nářadí, pro zahrádkáře pak široký sortiment pro pěstování a údržbu zahrady. Vybere si opravdu každý! Přesvědčit se o tom můžete na www.aaastavba.cz.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook