Chcete parkovat se svým luxusním miláčkem na balkoně? Připravte si 1 230 000 eur!

Odeslat
e-mailem
Photo © Studio Kippenberger’s

Apartment Features an Elevator for Cars
Studio Kippenberger’s
Lokalita: Berlín, Německo
Plocha: 223.5 sqm
Cena: €1,230,000
Typ: Interiéry

Chris Kippenberger, zakladatel německé kreativní agentury pojmenované Studio Kippenberger, představil jeho byt, který momentálně nabízí na prodej. Pokud tedy máte zbytečných 1.2 milionu €, můžete si tento příbytek se spoustou vychytávek pořídit.

Byt se nachází v centru Berlína v kreativní čtvrti a nabízí prostorný obývací a pracovní prostor. Navíc v něm nalezneme externí terasu s výhledem na okolí a ještě něco více, co by málokterá návštěva čekala. Za oknem patrového domu je totiž zaparkován luxusní automobil, který se sem dostává jednoduše pomocí automobilového výtahu. A to vše přímo do čtvrtého podlaží rezidence vlastníka.

Byt je doslova zatopen přirozeným světlem. Jde o prostorný apartmán, jenž má také samostatně stojící vanu v ložnici, jídelnu, konferenční sál a dokonce i malou knihovnu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook