Moderně zařízený luxusní loft vznikl v původně nebytových prostorech ve Španělsku

Odeslat
e-mailem
Photo © vicugo fotos

loft terrassa
egue y seta
Lokalita: Terrassa, Španělsko
Typ: Interiéry/Lofty

Nebytové prostory ve městě Terrassa ve Španělsku byly převedeny místními architekty egue y seta do podoby luxusního loftu. Hlavním cílem bylo rozdělit základní prostor na jednotlivé místnosti a zóny s různými úrovněmi soukromí, tak aby pro nové majitel splnil podmínky na plnohotnotné bydlení.

Vertikální žaluzie u vchodu regulují osvětlení pro téměř celý prostor. To se filtruje přes lineární bambusovou zahradu, která napomáhá clonit zvídavým pohledům z vnějšku.

Leštěné betonové podlahy a nerezová ocel v kuchyni odrážejí strukturu stávající cihel, hrubé stropy a svěží zeleň v srdci domova, to vše tvoří příjemné a útulné moderní bydlení.

Centrální zahrada pod falešným světlíkem se skrývá v koupelně pro hosty. Nalezneme zde i posuvné dřevěné dveře a prosklené příčky v plné výšce. Ložnice je také doplněna o prosvětlenou zahradu definující hranici koupelny, jež se nachází v tangenciálním prostoru, který poskytuje potřebnou ochranu soukromí hostů.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook