Světlý a prostorný loft v bývalé litevské továrně hýří nápady

Odeslat
e-mailem
Photo © INBLUM

Loft in Vilnius, Lithuania
INBLUM
Lokalita: Vilnius, Lithuania
Typ: Interiéry/Lofty

Vilnius v Litvě je město s mnoha krásnými budovami, ideální místo k žití posazené na pobřeží Baltského moře. V této inspirativní oblasti s kulturní tradicí se vytvořil loftový byt navržený ateliérem INBLUM. Světlý a prostorný byt se nachází v bývalé továrně rozhlasové techniky, je vynikajícím příkladem moderního využití staré struktury. Prostor posloužil jako zkušební terén pro nové nápady, „továrna v podkroví “ zobrazuje čistý interiér, vystavuje původní zachovalé zdi a integreju houpací síť, jež poskytuje maximální pocit relaxace. S minimálními prostředky a zdroji tak byl vytvořen skutečně funkční a inovativní obytný prostor.

Houpací síť je dominantou interiéru. Průmyslový styl a minimalismus jde ruku v ruce a poskytuje pohodlné a moderní životní prostředí. Malá terasa je „připojena“ k obývacímu pokoji a rozšiřuje celou jednotku, je ideálním místem pro snídani nebo kávu během horkých letních dnů. Jednoduché světla v podobě žárovek visí ze stropu a umocňují tovární průmyslovou atmosférou. V mezipatře je umístěno bydlení s ložnicí.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook