98-pokojový luxusní hotel v srdci rychle se rozvíjející londýnské čtvrti

Odeslat
e-mailem
Photo © Sue Barr

Town Hall Hotel
RARE architecture
Lokalita: London/United Kingdom/2010
Rok: 2010
Hlavní konstrukce: ocel
Investor: Mastelle (Zinc House)
Dodavatel: MP Brostatnís Ltd
Stav: dokončená práce
Typ: Hotely
www.r-are.net
http://townhallhotel.com/

Town Hall Hotel je nový 98-pokojový luxusní hotel s restaurací a barem ve Starém Bethnal Green, v srdci rychle se rozvíjející londýnské čtvrti East End. Byl dokončen v listopadu 2010.

Původně byla stavba postavena v roce 1910 na Cambridge Heath Road, byla značně rozšířena v roce 1937 na Patriot Square, kde vstup se vstup do nového hotelu nyní nachází.

Rozšíření budovy o nové křídlo, které stojí při původní struktuře z roku 1910 a umístěna na vrcholu ploché střechy z roku 1937, poskytuje dalších 1500 m2 ubytování. Zabalený lakovanou hliníkovou fasádou, žádná okna nebo dveře nejsou viditelná externě.

Rozměry každého z 98 pokojů jsou odlišné, závisí na povaze stavby a stavu její části, což umožňuje 98 jednotek jedinečného rozložení a designu. Lůžka, stoly, úložné prostory, kuchyně a koupelny apartmá jsou vytvořeny na zakázku a poskytují materiály od frézované MDF, mramoru přes sklo, dubové dřevo až po kámen. Svítidla jsou od dodavatelů Viabizzuno, měly by příjemně „sedět“ v historickém kontextu budovy.

Kromě obytných pokojů byly vznikl také nový 14 m dlouhý plavecký bazén v suterénu, došlo k obnovení konferenční místnosti a prostor se samostatným barem a restaurací v křídle budovy. Bar a restaurace jsou přístupné z původní budovy a příjezdové cesty, jsou vybaveny výhradně vzácnými kusy vyrobenými na míru a lustry navrženými ve spolupráci s designérem Tzuri Guetta.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook