Bláznivý interiér francouzského hotelu od Philippa Starcka

Odeslat
e-mailem
Photo © Francis Amiand

MAMA SHELTER MARSEILLE
Philippe Starck
Lokalita: Marseille (France) – 2012
Rok: 2011
Práce skončily v roce 2012
Stav: dokončená práce
Typ: Hotely / Resorty
http://www.mamashelter.com/en/marseille/

Po mnoha měsících hledání byla křižovatka tří úzkých uliček (Rue Langeron , Rue de la Loubière a Rue Chateau Payan) a tří historických okresů Marseille vybrána jako místo pro MAMA hotel. Toto místo se nabízí přímo v centru města v blízkosti Cours Julien, čtvrti s městskou uměleckou atmosféru. Je snadno přístupné metrem (Baille, Castellane a Notre Dame-du-Mont stanice). MAMA je jen 25 km od letiště Marseille a v blízkosti velodromu a pláže.

MAMA MARSEILLE je moderní vztah s realitou předků. Marseille, globální město, které se rozvíjí v Evropě a hledá v úžasu a obdivu vůči Africe na obzoru. Mnohem víc než jen místo na spaní, je Mama Shelter srdcem života, místo, kde se lidé shromažďují kolem jídelního stolu, při živé kapele a nepředvídatelných setkáních.

127 pokojů v rozmezí 15 až 45 m2 je rozloženo do šesti podlaží s možností volby pěti kategorií, barevných schémat a cen začínajích na € 69. V létě jsou chlazené a během zimy je zajištěn tepelný komfort. Po příjezdu na malé náměstí rozprostírá obrovská chobotnice svá chapadla jako první znak na uvítanou pro ty, kteří se rozhodli nechat několik dní v MAMA ubytovat. V přízemí se rychle projeví zábavný tón hotelu. Vedle živé scény stojí 4 m dlouhý stolní fotbálek, který může hrát 8 až 16 osob.

Dlouhý bar a kuchyň jsou proti sobě a ve středním traktu je řada dlouhých stolů, kde se podává jídlo. MAMA MARSEILLE nabízí jednoduchou kuchyni vytvořené slavnými kuchaři. Alain Senderens a Jerome Banctel, kteří oslavují středomořskou kuchyni, aniž by se uchylovali ke klišé tradičních jídel Marseille. Můžete také pohodlně sedět a dívat se na měkké světlo, které prochází na terasu. Potkáte tu muže a ženy z celého světa, kteří se rozhodli, že Marseille bude jejich svatyně. Tito muži a ženy jsou MAMA tým a sdílejí dvoulůžkové pokoje lásky.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook