Nový moderní hotel v Turecku byl nominován na prestižní cenu Mies van der Rohe 2015

Odeslat
e-mailem
Photo © Özgür Arı

Mi’Costa Hotel Residences
Dilekci Architects
Lokalita: Boyalık Mh, Boyalık Muhtarlığı, 35937 Çeşme / Izmir, Turecko
Rozsah: 10085,0 m²
Rok: 2013
Typ: Hotely/Interiéry

Mi’Costa Hotel a zároveň rezidenční projekt je jedním z nominovaných projektů v Turecku na cenu Mies van der Rohe 2015, která je nejprestižnější Cena Evropské unie za architekturu.

Projekt Micosta se nachází v nádherné lokalitě Boyalik, na pláži poloostrova v Çeşme / Izmir v Turecku. Oblast Çeşme vyniká především přilehlým mořem, klimatem a termálními prameny. Hotely a rezidenční domy jsou v tomto středisku velmi časté a turisty oblíbené.

Každý pokoj v hotelu Micosta je navržen tak, aby bylo vidět na mořské pobřeží a to nepřetržitě za každých podmínek. Kromě toho jsou struktury budovy poskládány, aby se co nejvíce přibližovaly k moři a zároveň bylo zabráněno nárazům silného větru. Některých struktury jsou proto vyšší, některé nižší dle požadavků. Budovy jsou přístupné ze dvou úrovní. Spodní podlaží nabízí slunce na jižní straně a prostorné zahrady.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook