Resort v Itálii s výhledem na zelené údolí poseté vinicemi

Odeslat
e-mailem
Photo © Matteo Thun & Partners, Photo © www.vigilius.it

Vigilius Mountain Resort
Matteo Thun & Partners
Lokalita: Lana, Merano/Italy/2003
Rok: 2001
Práce skončily v roce 2003
Stav: dokončená práce
Typ: Hotely
www.vigilius.it/it/il-vigilius

Unikátní, bezkonkurenční atmosféra a kouzlo – to jsou adjektiva, která přicházejí na mysl, když se člověk snaží popsat, co je středisko Vigilius zač. Zůstává věrné alpským tradicím, ale zároveň reaguje na dnešní trendy a požadavky na servis. Resort je v blízkosti Bolzana, leží 1500 m nad mořem, na hoře s výhledem na zelené údolí poseté vinicemi a stromy s jablky. V budově z přírodních materiálů, dřeva a skla máte pocit, že můžete jen natáhnout ruku a dotknout se čistého modrého nebe. Vigilius může být dosaženo pouze pomocí lanovky nebo pěšky, takže ticho je zde absolutní, žádná auta neohrozí horské ticho, je slyšet jen jemné zvoněním kravských zvonů na vzdálených pastvinách.

Klasická recepce byla nahrazena prostornou vstupní halou, kde se nachází stále hořící oheň. Poskytuje kontrast pro ty, kteří přijíždějí načerpat čerstvého horského vzduchu. Jde o místo setkání s obývacím pokojem a knihovnou, kde si můžete plánovat činnosti nebo relaxovat u krbu se sklenkou Legrein.

Vigilius resort je postaven v kontextu s přírodním prostředím, které umožní návštěvníkům ponořit se do rozjímání a sjednotit pocity věčnosti a nesmírnosti člověka při návštěvě hor.

Gastronomické zážitky jsou ve Vigilius četné a flexibilní. Obě restaurace nabízejí novou interpretaci alpské italské kuchyně.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook