Soubor 36 apartmánů s výhledem na pobřeží

Odeslat
e-mailem
Photo © Design Hotel

Casa de la Flora
VaSLab Architecture
Lokalita: Phang Nga/Thailand/2011
Rok: 2011
Práce skončily v roce 2011
Stav: dokončená práce
Typ: Hotely
http://www.designhotels.com/casa_de_la_flora

Celková podoba každé budovy představuje odvážné řešení, představující klid a pokoru vůči tradičním představám pohostinosti pláže. Udeřila zde tsunami v roce 2004 a zastavil se rozvoj hotelových zařízení. V reakci na to došlo k progresivnímu ekologickému pověření, kde jsou soláry nenápadně začleněny do resortu a dešťové vody shromažďovány a používány jako rezervy.

Reakce na ekologickou povahu je dialog vytvořený mezi resortem a jeho kouzelným pozadím. Resor je částečně otevřený, navzdory tomu je soukromí prvořadé. 36 vil s ložnicemi je umístěno bezchybně pro ty, kteří hledají maximální samotu. Všechny mají vlastní bazén a terasy nebo balkony.

Nedílnou složkou je všudypřítomný beton a jeho dominance. Každá monolitická stěna podporuje cíl architektů zatemnit veškeré překážky mezi hosty a jejich okolí. Skleněné prvky vil rozšiřují perspektivu při pohledu ven na moře. Přírodní materiály, jako z teakové dřevo, umocňují minimalistické interiéry. V koupelnách je béžový italský křemen a velké vany, které nabízí alternativu k venkovním sprchám.

Klidná střešní terasa restaurace La Arunya nabízí rozsáhlý výhled na oceán a podobná atmosféra se nachází v prosvětlené knihovně. Hosté zde mohou absorbovat vzácný pocit klidu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook