Vzdělávací komplex se zlatavou fasádou poskytuje zázemí pro čtenáře

Odeslat
e-mailem
Photo © ArcEye Images Ltd / Robert Greshoff 2012

Tidemill Academy & Deptford Lounge
Pollard Thomas Edwards architects (PTEa)
Lokalita: London/United Kingdom/2012
Rok: 2012
Práce začaly v roce 2006
Práce skončily v roce 2012
Stav: dokončená práce
Typ: Centrum umění / Knihovny

Vizionářské schéma, které leží v samém srdci  Lewisham’s egeneration of Deptford town centre. Jádrem je Lounge Deptford, knihovna, která tvoří třetí křídlo nové budovy Tidemill akademie.

Klíč k návrhu celého komplexu je koncept společného umístění vzdělávacích a komunitních zařízeních. Domy mají společné sociální zařízení, jsou izolované pro veřejnost v průběhu školního dne, a otevírají se pouze pro školy. Ale mimo vyučování jsou otevřeny prostřednictvím nové knihovny. Školní sál a spol. jsou určeny pro dvojí použití s ​​oddělenými přístupovými body z dané školy, ze salonku, a z veřejné sféry.

Křídlo školy se skládá z pětipatrové budovy, která poskytuje studijní místa a výstavní prostory a 38 cenově dostupných bytů. Deptford Lounge a Tidemill akademie je otevřena na Giffin náměstí, nový veřejný prostor v centru města Deptford.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook