Černo-bílá restaurace ve Vídni s cihlovýmou klenbou

Odeslat
e-mailem
Photo © HERTHA HURNAUS

GMOA Keller
SUE ARCHITEKTEN
Lokalita: Wien/Austria/2010
Rok: 2010
Stav: dokončená práce
Typ: Restaurace
http://sue-architekten.at/projekte/interior/gmoa-keller

GMOA Keller je podnik založený již v roce 1858. Do dnešního dne na něm byly prováděny změny spíše opatrně, aby si zachoval své autentické kouzlo. Business funguje dobře, diváci a umělci z blízké koncertní haly a akademického divadla zajišťují plné stoly. To byl důvod, proč se pronajímatel rozhodl rozšířit restauraci s mezipatrem.

Odpovědí je moderní, klidný jídelní kout, který zve hosty k objevování vynikající vídeňské kuchyně a vychutnání si skleničky vína. Místo nabízí prostor i pro stálé štamgasty, které navštěvují podnik pro výborné pivo. Místnost může být upravena pro speciální akce s minimálním úsilím.

Cihlové oblouky jsou prostě bělené. Konvenční tradiční restaurace si vystačí bez větracích potrubí.

Dřevěná podlaha a dřevěné obložení jsou zbarveny tmavě. Divadelní opona umožňuje rozdělení místnosti do zón a výklenky závěsem.

Stoly o rozměru 60x60cm byly umístěny na přání hostů, slouží pro neohlášené konzumenty, stejně jako pro páry, které vyrazili na romantické rande.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook