Kavárna v Číně dává díky dekoraci zapomenout na složitosti života ve velkém městě

Odeslat
e-mailem
Photo © YAMO Design

Kale Café
YAMO Design
Lokalita: Binjiang, Hangzhou, Zhejiang, Čína
Rok: 2014
Typ: Kavárny/Interiéry

Moderní čínská města jsou plná high-tech architektury a nejnovějším vybavením, chybí však lidský přístup a péče o smotné obyvatele. Proto nová kavárna v Binjiangu reflektuje tuto potřebu a poskytnout lidem uvnitř ničím nerušenou krajinu vytvořenou zařízením interiéru, navíc i s funkčním využitím. Pobyt zde má dát lidem zapomenout na složitosti života ve velkých městech.

Domek je zde použit jako základní prvek k vytvoření venkovské nálady, návrhář představil přirozené rozložení, která pokrývá různé funkce prostoru. Prostor je pomocí domků i rozčleněn, jsou do nich navíc integrovány všechny funkce: bar, WC, hlavní vchod apod. Lampy ve tvaru stromů jsou roztroušeny po celé kavárně.

Celá kavárna byla pojata v duchu zjednodušení a minimální pravidelnosti technických faktorů, přičemž byl kladen důraz na opětovné použití materiálů.

Kale Café design přinesl lidem moderní svěží design, dřevěný venkovský styl. Toto svěží a příjemné prostředí pomáhá nové kavárně tvořit vlastní značku a jedinečnou identitu při vstupu na trh, který je už tak kavárnami zasycen.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook