Španělští designéři navrhli hravě pestrobarevný interér malé restaurace v Německu

Odeslat
e-mailem
Photo © David Rodríguez

Kessalao
Masquespacio
Lokalita: Bonner Talweg 88, 53113 Bonn, Německo
Plocha: 40,0 m
Rok: 2014
Typ: Prodejny/Restaurace/Interiéry

Španělská kreativní studio Masquespacio představuje svůj poslední projekt realizovaný ve městě Bonn v Německu. Celkový projekt spočíval v tom, že byla navržena kompletní image značky a interiérového designu pro Kessalao, což je nové zařízení pro podávání středomořské kuchyně ve městě Beethovena.

Vše začalo od image značky, a to pojmenování, které je formou slovní hříčky německého „Kess“ a španělského „Salao“. Symbol značky byl inspirován olivovým olejem, jakožto základním a hlavním produktem středomořské kuchyně.

Interiér symbolizuje svěžest značky prostřednictvím řady nejoblíbenějších německých barev. Červená je bezesporu hlavní barva, zatímco mořská modrá a žlutá připomínají Středozemního moře. Fialová přidává oživení k hlavní červené barvě.

Materiály, jako jsou dřevo pocházející z březové dýhy, byly použity na stěny a borovice pro nábytek. To vše dává přirozený vzhled prostoru. Navíc je prostor zvýrazněn spíše prostřednictvím různých dekorativních prvků jako dekorace u sedadel, hrnce a podobně. Kovové mřížky mají funkci držáků pro časopisy, jídelní lístky a hrnce. Kromě toho slouží i jako nabídkové tabule před obchodem.

Detaily, jako jsou barvy a skládací stoly, mohou být přizpůsobeny dle potřeby prostoru v závislosti na hodinách s menším nebo větším provozem. Prostor je schopen fungovat jinak v poledne a v noci, kdy se mění na bar.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook