Američtí architekti dokončili přestavbu domu v otevřené, světlé a prostorné rodinné sídlo

Odeslat
e-mailem
photo © klopf architecture

double gable eichler home in california
klopf architecture
Lokalita: Burlingame, Kalifornie, USA
Rok: 2013
Typ: Rodinné domy/Interiéry

Architekti ze studia klopf architecture dokončili přestavbu typického amerického domu, jenž se nachází v Burlingame v Kalifornii. Nemovitost původně sloužila jako obydlí pro až dvanáct lidí. Nyní se transformovalo v otevřené, světlé a prostorné rodinné sídlo. Interiér byl uzpůsoben k obrazu klientů, kteří jeho zařízení již v průběhu času shromažďovali a ladili.

Návrh od architektů přinesl vyšší funkčnost užitkových prostor a rozšířenou kuchyň, jenž se přizpůsobila pro pětičlennou rodinu. Pomocné plochy a prostory byly rozšířeny. Byl instalován obrovský ostrůvek pro zábavu a provádění prací.

Došlo k odstranění poloviny zdi mezi kuchyní a jídelnou. Neprostupná obvodová stěna byla nahrazena velkými okny, které nabízejí přímý výhled na dvorek. Chodba byla také překonfigurována a poskytuje obyvatelům plný přístup do hygienických prostor, prádelny a komory.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook