Bílá omítka v kombinaci se zelení na fasádě, to je rekonstrukce domu ve Vietnamu

Odeslat
e-mailem
Photo © hiroyuki oki

thao dien house in vietnam
MM++ architects
Lokalita: thao dien, ho chi minh city, vietnam
Rozsah: 280 sqm
Rok: 2014
Typ: Rodinné domy/Interiéry

Nový rodinný dům navržený od MM++ architects, dále jen „Thao Dien house“, vychází z rekonstrukce vily a nachází se v předměstí na východě od Ho Chi Minh City ve Vietnamu. Záměrem projektu bylo poskytnout moderní a estetickou kvalitu pro bydlení i vzhledem ke stávající struktury budovy. Původní rodinný dům byl transformová do zjednodušené a minimalisticky vyjádřené formy, přičemž došlo ke zvětšení otvorů a tím pádem i přístupu denního světla do vnitřních prostor.

Monolitický bílý objem se vyzdvihuje na jednom rohu pomocí vegetace na zdi, která poskytuje jemné světlo na úrovni horní terasy a zároveň opticky spojuje strukturu flóry s velkou zahradou. Rezidence v přízemí spojuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyni do jednoho otevřeného prostoru s velkými prosklenými dveřmi na obou stranách, které jej spojují s venkovní terasou a bazénem.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook