Bílá silueta rodinného domu se specifickou geometrií v Portugalsku

Odeslat
e-mailem
© FG+SG

Colunata House
Mario Martins
Lokalita: Portugalsko
Typ: Rodinné domy / Interiéry

Architektura nového rodinného domu  vyniká bílou siluetou se specifickou geometrií. Dům můžeme spatřit ve městě Lagos, Algarve, v Portugalsku. Colunata dům je definován výraznou architekturou, o kterou se postaral architekt Mario Martins. Má připomínat skalnaté krajiny na břehu. Rodinný dům byl naržen tak, aby co nejvíce tšžil ze svého umístění, a tak nabízí nádherný panoramatický výhled. Jeho tvar zakřivení umocňují velké otvory směrem k hlavnímu bazénu a moři.

Design residence Colunata je zdařilý nejen v exteriéru ale i uvnitř. Jsme uvítáni střízlivým černým a bílým interiérem, který je specifický svým elegantním dekorem. Interiér reaguje na vnější zakřivené čáry střízlivostí, aby prostor působil méně hravě a tvořil pro obyvatele klidnější vnitřní prostředí. Rozsáhlé použití skla přináší přirozené světlo a skrz něj nás upoutá  majestátnost přilehlé krajiny. Minimalistický interiér byl koncipován jako pocta moři. Užijte si fotografie a neváhejte zanechat komentář s vaším názorem k celkovému dojmu z tohoto moderního domova!

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook