Designéři z Dánská navrhli rekreační objekt, v kterém lze již za 3 – 5 dní bydlet

Odeslat
e-mailem
Photo © VIPP

plug and play shelter
VIPP
Lokalita: Dánsko
Plocha: 55 m2
Typ: Rodinné domy/Interiéry
Rok: 2014

Dánská designová společnost VIPP dokončila jejich první architektonický projekt – tzv. plug and play domek, který je koncipován jako „obyvatelný průmyslový objek“.

Jde o ocelovou jednotku s 55 m2 pojmenovaný po autorech „VIPP přístřeší“. Domek se může pochlubit jednoduchou rámovou strukturou, která podporuje prostor o dvou úrovních a povyšuje ji nad lesy díky jakési vyhlídkové věži.

Interiér obydlí je vybaven produkty společnosti. S tím souvisí všechny háčky, lampy a kuchyňské spotřebiče a další designové prvky, které zajistí, že systém drží silný pocit identity.

Jedná se o soběstačnou rezidenci, jenž může hostit až čtyři osoby v jednom okamžiku. Má jedno hlavní lůžko pro dvě osoby v horním patře a prostor pro dva další hosty na lenošce na nižší úrovni. Velká okna představují rozsáhlé vnější pohledy z domova, kde se kuchyňská linka spojila v kombinaci v univerzální stůl.

Konstrukční tým se snažil zjednodušit proces vlastní výroby „buňky“. V důsledku toho lze přístřešek postavit na místě do 3-5 dnů a je dodáván s nábytkem, osvětlením, nádobím a ložním prádlo v ceně.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook