Elegantní luxusní rezidence v jižním Německu byla inspirována moderním uměním

Odeslat
e-mailem
© anna philipp architekten

white house
philipp architekten
Lokalita: Německo
Rok: 2014
Typ: Rodinné domy/Interiéry

S výhledem na pohoří Švábská Alba vyrostl v tamním svahu nový rodinný dům navržený architektonickou kanceláří philipp architekten. Jde o realizaci v jižním Německu, která zahrnuje luxusní rezidenci na dlouhém a úzkém pozemku. Koncepčně reaguje na moderní umění a jeho proporce, kde vidíme vysoké stropy, ostré linky a umělecké linie. Ty rozdělují budovu vodorovně do  prostor, které obsahují oblasti pro bydlení, vaření a podávání jídla, zatímco vertikální soukromý prostor s knihovnou a kancelář nabízí pro rodinu příležitost k odpočinku a soukromým aktivitám.

Rodina je velmi zapálená do umění a grafického designu, což bylo začleněno do celého objektu. Prostorná vila se otevírá na jih, těží z přirozeného světl, které zaplavuje interiér přes obrovská okna. Strategicky jsou umístěny i světlíky, které dále maximalizují dostatek denního světla, jenž vede od vchodu až do jídelny.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook