Moderní rodinný dům ve svahu v poklidné přírodě Slovinska

Odeslat
e-mailem
© Multiplan Arhitekti

House Katrina
Multiplan Arhitekti
Lokalita: Slovenia
Typ: Rodinné domy/Interiéry

Moderní rodinný dům se nachází uprostřed zeleně, což je to, po čem toužíme, když se potřebujeme oddálit od hektického (a „toxického“) životního stylu nejen ve městě. I pokud není člověk oddaný příznivec přírody, když je vystaven tlaku města, hledá neznámá a neobjevená místa, která mu stresu běžného života uleví. Dům Katrina se nachází pouhých 20 minut jízdy od slovinské Lublani. Nachází se v samém srdci přírody, avšak v bezprostřední blízkosti města. Krásné bydlení se pyšní moderními prvky a stylovým interiérem, je reakcí na vyčerpávající městský životní styl. Projekt byl navržen studiem Multiplan Arhitekti, tak aby se splnily očekávání klientů, kteří se již necítili pohodlně obklopeni hlukem a betonem a rozhodli se přestěhovat do klidnější (a zdravější) formy prostředí.

Stavba, která se nachází v téměř 700 metrech nad mořem, není nic jiného než velkolepá. Ponoření do přírody nabízí nádherný panoramatický výhled, což dává klid a pohodlí obyvatelům. V horním patře je umístěn obývací pokoj s širokou terasou, která nabízí ničím nerušený výhled na okolí. Ložnice jsou umístěny v přízemí. Svěží a moderní dům Katrina je opatřen dřevěnou povrchovou úpravu, která zprostředkovává pocit blízkosti k přírodě.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook