Rekonstrukce rodinného domu v Kanadě přinesla majiteli moderní interiér i exteriér

Odeslat
e-mailem
tit

House In The Beach
Drew Mandel Architects
Lokalita: Toronto, ON, Kanada
Rok: 2012
Typ: Rodinné domy/Interiéry/Rekonstrukce

Rekonstrukce rodinného domu, která proběhla pod dohledem architektonického studia Drew Mandel Architects v Torontu v Kanadě měla za cíl zmodernizovat dům, tak aby lépe odrážel potřeby a způsob života klienta. Investor chtěl rekonstrukcí posílit stávající strukturu domu a objevit možnosti a potenciál, které v sobě původní dům skrýval.

Cihlové linky se staly kontrastem k přesnému pravému úhlu oken, jenž vytvořily výrazné designové prvky v obraze průčelí domu směrem k jezeru.

I malé detaily se snaží vyhovět a oslavit osobnost majitele, historii domu a proces jeho obnovení. Otevřený policový prvek pro otáčení osobních předmětů, mobilní kuchyňský ostrůvek na kolečkách, exponované podpůrné ocelové držáky v soukolí nové a staré struktury, surová ocel, vlastní krb, staré zděné pilíře začleněné do nové sestavy vstupu. To vše hraje v domě svou roli.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook